Reference

NATALIE A ANTHONY

Bocconoc, Cornwall, Velká Británie

 

Naše svatba probíhala na západě Anglie v Cornwallu, odkud můj manžel pochází.

Oslovila jsem Lucku, jelikož ji znám dlouho a věděla jsem, že má za sebou už spoustu svateb a je hrozně šikovná. Při plánování naší svatby se mnou byla neustále v kontaktu. Našla skvělé dodavatele, dohromady jsme daly celkový koncept a design svatby a vše do sebe nádherně zapadlo. Nečekala jsem, že organizace na dálku bude tak bezproblematická. Jak jsem poznala, už bych se bez Lucky nikdy nevdávala. Mít svatební koordinátorku mi ušetřilo obrovské množství zařizování a stresu, vůbec si nedovedu představit, jak bych to všechno bez ní zvládla. Stejně tak družičky i naši rodiče vůbec neřešili organizaci a jen si svatbu užívali. Přesně tak, jak jsem si to představovala.

Ve svatební den vše proběhlo naprosto skvěle.  Hosté přesně věděli, co se bude dít, krásně a vtipně vysvětlila i několik českých tradic a celý zbytek dne odmoderovala. Lucka má skvělou angličtinu a byla k našim hostům celý den neuvěřitelně přátelská, všichni z ní byli úplně nadšení. No, nevím co víc bych k tomu řekla, prostě je skvělá 🙂

Kdybychom mohli, tak se pod její taktovkou vdáváme několikrát do roka. Neumíme ani vyjádřit, jaká obrovská pomoc to pro nás byla. V průběhu příprav jsme oba byli hodně pracovně vytížení a díky Lucce jsme se svatbou nemuseli tolik zaobírat. No a na svatbě jsme se mohli věnovat jen sami sobě a našim hostům.

Jednoduše – děkujeme, děkujeme, děkujeme!!!

Natálie & Anthony

  • Svatby