Reference

NIKA A ALEX

Na web stránky Lucky jsem narazila loni náhodou, když jsem pomáhala kamarádce s organizací její svatby. Moc mě zaujal styl prezentace a říkala jsem si, že ta holka ví, co dělá a že možná jednou, až se budu vdávat, bych jí mohla oslovit. No a za 4 měsíce jsme spolu seděli na informační schůzce. Manželovi se svatební koordinátorka vůbec nezamlouvala (“proč by ho měla organizovat další ženská”) a musím přiznat, že jsme spolu bojovali dost dlouho. Lucka byla naše třetí schůzka, kam manžel málem ani nepřišel a řekl, že po půl hodině odchází. Zkrátím to, Lucka se nám plně věnovala tři hodiny a mého manžela si tak získala, že mi na cestě domů řekl, ať se s ní rovnou domluvím:)

Sama jsem hodně organizační typ a nespokojím se s „to se nějak udělá“. Lucka si, pro změnu mě, naprosto získala klidným a profesionálním přístupem, mluvením „k věci“ a trpělivostí, s jakou zodpovídala naše dotazy. Ale hlavně ve mně vytvořila pocit, že jí můžu plně důvěřovat a svatbu spolu zvládneme, i kdyby trakaře padaly. Což bylo pro mě to nejdůležitější – vědět, že je tam někdo, kdo ví, co dělá, kdo má doložitelné zkušenosti, kdo zachová klid, když my budeme ztrácet pod nohami, kdo bude myslet na ty nejmenší detaily a zejména, kdo nejenom mně s manželem, ale i našim rodinám a přátelům, umožní užít si náš velký den bez stresu a přemýšlení nad organizací.

Jeden z důvodů, proč jsme si také Lucku vybrali, byl fakt, že má velké zkušenosti s mezinárodními svatbami. Zapomněla jsem ještě zmínit, že moje rodina cestovala ze Slovenska, rodina a známí manžela přiletěli z Británie a naší kamarádi kvůli nám cestovali ze všech možných krajin. Svatba tedy byla trilinguální a Lucka to zvládla na jedničku s hvězdičkou.

Od naší svatby byly velké očekávání ze všech stran, a já s manželem jsme samozřejmě chtěli perfektní výsledek. Takže když začalo ve svatební den v 11 hodin pršet jako o život a obřad měl být venku, tak jsem si říkala, že to teda nevím, jak to Lucka vymyslí:) A to je jen jeden malý příklad toho, proč si Luckou spolupracovat – místo stresování jsem se šla se sestrou a s kamarádkami v klidu připravovat, protože jsem věděla, že Lucka to vymyslí a všechno bude fajn.

A nebylo to fajn. Bylo to totiž PERFEKTNÍ!!! Upřímně říkám, že náš svatební den předčil veškeré naše očekávání! A Lucka toho byla nedílnou součástí! Lucko DĚKUJEME Tobě i kolegyni Veronice a s radostí Tě budeme doporučovat dále.

Nika a Alex

  • Svatby