Reference

NIKOL A MAREK

Více fotografií a detailů ke svatbě ZDE

Když jsme začali plánovat naši svatbu, měla jsem jasnou představu, jak by náš velký den měl vypadat. Měl být naprosto perfektní a já se ten den nechtěla o nic starat. Chtěla jsem si svou svatbu užít a stejně tak si ji měli užít i všichni ostatní.
Svatba měla být velká (cca 150 hostů) a část hostů měla přicestovat ze zahraničí. Proto bylo hned od začátku jasné, že celé plánování svěříme do rukou svatební koordinátorky. Kontaktovala jsem pár agentur a koordinátorek, ale žádná mě úplně nepřesvědčila. Když jsem narazila na Lucku, byla jsem nadšená! Hned od začátku jsem měla pocit, že se mi věnuje. Po první osobní schůzce jsme měli s manželem jasno. Celá spolupráce proběhla přesně tak, jak jsem si představovala. Z Lucky se stala moje svatební „vrba“. K velké radosti mého manžela jsem všechny nápady a představy řešila s ní a on se musel věnovat jen těm zcela zásadním věcem. Lucka se snažila zrealizovat vše, s čím jsem přišla, a vždy mi vysvětlila všechny výhody i nevýhody různých nápadů. Navrhla úžasné dodavatele, díky kterým pak ve svatební den proběhlo vše, jak mělo. Její zkušenosti a kontakty byly skutečně k nezaplacení a jsem za ně moc vděčná.
V den samotné svatby jsem byla připravena na to, že se něco nepovede, každý mě před tím varoval. Ale díky Lucce a její kolegyni byl pro nás opak pravdou. Všechno vyšlo do puntíku tak, jak mělo. Byl to opradvu pohádkový den, kdy jsem si užívala naprosto každou minutu. Skutečně jsem se nemusela o nic starat, sledovat čas, jestli nemáme skluz nebo jestli se nemělo dělat něco jiného. Vše do posledního detailu klapalo.
I naši hosté byli celou svatbou a její koordinací nadšeni, a to i ti, kteří velké a nazdobené události nemusejí. Často jsem od té doby slyšela, že to byla ta nejkrásnější svatba, na které kdy byli.
Pokud máte podobnou představu, jako jsem měla já, můžu Lucčiny služby jen doporučit, rozhodně to stojí za to!!!

Já bych Ti, Luci, chtěla touto formou ještě jednou poděkovat za všechny ty noční smsky, maily, pinterestování, inspirace, návštěvy lokací, svatebních salónů a ochutnávky dortů. Musím říct, že mi naše spolupráce už teď chybí, i když doufám, že ji už nikdy nebudu potřebovat, leda že bys začala koordinovat i baby showers;-)

***

Foto: Dara Rakovcik

Květiny: Inspirito

  • Svatby