Plánujete svatbu s cizincem?

Pomohu Vám uspořádat česko-zahraniční veselku!

Plánujete svatbu česko-zahraniční? Tedy je Vaše snoubenka cizinka, nebo Váš snoubenec cizinec? Tento koncept je velice častý a česko-zahraniční svatby patří mezi mé nejoblíbenější. Mám velice ráda propojení dvou kultur, namixování různých tradic a odlišných svatebních zvyklostí. Je to populární zejména z toho důvodu, že Praha je nejen nádherné město, ale dobře zejména dostupné z celého světa. Náklady na svatbu jsou tady mnohdy mnohem nižší, než v zahraničí, tudíž si toho můžete dovolit mnohem více. Co se týče organizace, je důležité si dát pozor na mnoho věcí, ale výsledek je vždy úžasný. Je potřeba pečlivě řešit dokumenty s matrikou, každý stát má jiné podmínky. Nesmí se zapomenout na tlumočníka při návštěvě matriky či svatebním obřadu. Dále je potřeba řešit program, dopravu a ubytování pro zahraniční hosty a mnoho dalšího.

PROČ JSEM PRO PLÁNOVÁNÍ SVATBY S CIZINCEM TA PRAVÁ?

  • Pomohu Vám se všemi dokumenty, apostilami, soudními překlady, tlumočníky a vše vyřeším na Vás. V průběhu plánování mohu mít plnou moc a téměř vše za Vás s matrikou vyjednat, i když žijete v zahraničí.
  • Veškerou komunikaci můžeme vést v angličtině (e-maily, telefonáty, rozpočet, harmonogram apod.). Angličtinu miluji a mluvím plynně.
  • Komunikace pouze po e-mailu po celou dobu pro mě není problém, jsem na to zvyklá. Je potřeba přijet na 1-2 návštěvy, kde se stihne vše (návštěva matriky, ochutnávka jídla a svatebního dortu, zkouška účesu a make-upu, schůzka s dodavateli apod). Jinak za Vás vše oběhávám a dojednávám já.
  • Znám odlišné svatební zvyklosti mnoha národností, tudíž Vám mohu i já ze zkušenosti poradit, jak vše skloubit dohromady.
  • Mohu Vám zajistit předsvatební večeři, nebo neformální grilovací party, kde se všichni hosté poznají a prolomí se bariéry. Dále mohu naplánovat několik dní před svatbou, kde o hosty bude postaráno. Výlet do Plzeňského pivovaru, prohlídka různých českých hradů a zámků, výlet do Českého Krumlova či Karlových varů, nic není problém.
  • Moderuji svatební den a komunikuji s hosty v angličtině, případně francouzštině a po lehčím oprášení i v němčině.

Všichni hosté na mne budou mít kontakt, takže pokud budou mít jakékoli otázky, nebo problémy, vždy se mohou obracet na mě. Dotazy typu „Could you arrange a babysitter?“ „Could you arrange a hairdresser on the w-day?“ „How do we get from the airport?“ “What activities can we do in Prague?” a mnoho dalších, mě z míry rozhodně nevyvedou.

Svatba s cizincem lze zorganizovat a naplánovat na míru každému – více v mém BLOGU