Registrované partnerství

Gay či lesbická svatba již není žádné tabu

Pokud plánujete registrované partnerství a nevíte si s tím rady, jste na správné adrese. Registrované partnerství je vlastně plnohodnotná svatba. A pokud svatba, tak mnoho párů by u toho chtělo mít svoji rodinu a přátele. Proč to tedy nepojmout stylově a sladit vše do detailu? V minulosti jsem organizovala 3 svatby homosexuálně orientovaných párů. Byly to jedny z nejsrdečnějších, nejupřímnějších a nejzamilovanějších svateb a byla úžasně vidět obrovská podpora rodiny a přátel.

PROČ ORGANIZOVAT GAY ČI LESBICKOU SVATBU PRÁVĚ SE MNOU?

  • Vždy k organizaci takovéto události přistupuji s velkou empatií a pochopením, můžeme spolu řešit vztahy rodiny a přátel, jak celý den pojmout, aby byli všichni spokojeni.
  • Máte mě proto, abych Vám doporučila svatební místo, skvělé svatební dodavatele a z normální běžné svatby udělala skvělou a nezapomenutelnou událost.
  • Ušetřím Vám až 600 hodin času a vše pro Vás poskládám dohromady v komunikuji se všemi stranami za Vás.
  • Funguji jako Váš jediný komunikační prostředník, jsem Vaše kontaktní osoba. Přesto se společně setkáváme s jednotlivými dodavateli, aby vše bylo velice osobní a příjemné nejen při organizaci, ale i v samotný svatební den.
  • Plánování probíhá velice obdobně, jako u heterosexuálních párů, ale je potřeba zde dbát na několik odlišností a je velice fajn zaměřit se na mnoho detailů a designových prvků.

Další informace o svatbě gayů či lesbiček se dočetete v mém blogu