Co můžete čekat od spolupráce se mnou?

Najdu vhodné svatební místo, oddávajícího, dám dohromady designový návrh, od kterého se dále odpíchneme a dále řešíme tiskoviny, webové stránky, květiny, dort, sweet bar a další doplňkovou zábavu a samozřejmě všechny jednotlivé dodavatele, které se vždy snažím doporučovat v návaznosti na styl a osobnosti mých klientů. Celou svatbu poskládám dohromady, navrhnu časový plán, průběžně připravuji svatební rozpočet a klientům doporučuji různé vylepšení a dělám maximum pro to, aby byla svatba nejen skvěle zorganizovaná, ale aby dávala hlavu a patu a hosté se ani na chvilku nenudili.

Jsem ta, kdo má kompletní přehled o všech detailech svatby, komunikuji s dodavateli, svatebním místem a často i svatebními hosty.

SandraJan16

Ve svatební den koordinuji svatbu s mou kolegyní a staráme se o to, aby bylo vše dokonale připravené, všichni dodavatelé dělali co mají a vše šlapalo. Moderuji celou svatbu a hosty provázím celým svatebním dnem tak, aby o ně bylo postaráno, věděli co se bude dít, ale zároveň aby panovala pohoda, cítili se příjemně a nebylo to “přeorganizované”.

Pokud se chcete zeptat na cokoli dalšího, kontaktujte mě ZDE

0059

Pokud se chcete dozvědět, co všechno je součástí kompletní organizace svatby, potom je pro vás TENTO článek.

Jak jste si mohli přečíst v mém článku „Proč si najmout svatební agenturu“ (ZDE),  v České republice a zejména v Praze svatebních agentur není málo a často je velice náročné se v nich vyznat a poznat, jaká z nich je vlastně kvalitní a fungující. Jeden klient se mě nedávno ptal, co můžu nabídnout oproti jiným agenturám. Pokusím se odpovědět:

ROZDÍL MEZI MNOU A SVATEBNÍMI AGENTURAMI

Pouze 1 svatba za delší období … slibovat individuální přístup a opravdu s klientem individuálně jednat v průběhu celých příprav, jsou dvě odlišné věci. Organizuji vždy pouze 1 svatbu za určité období a mým cílem je, aby má firma neskončila jako „továrna na svatby“.  Mým cílem je postarat se o to, abych se všem svatbám věnovala naplno a byla kdykoli k dispozici.

Neurčuji počet hodin v rámci plánování nebo koordinace… nikdy neurčuji přesný počet hodin, jaký na svatbě budu. Vždy jsem k dispozici tak dlouho, jak je to potřeba, aby bylo o vše postaráno. Na každé svatbě zůstávám až dokdy je potřeba, abych ohlídala i finální vyúčtování, úklid, přenesení darů na pokoj a další detaily, o které by se dle mého mí klienti neměli starat ve svůj svatební den. Často jedu na svatební místo již 1 den před svatbou kvůli přípravám a někdy i 1 den po svatbě.

Více možností prověřených dodavatelů … většina svatebních agentur spolupracuje  jen s několika dodavatelů. Já jsem zastáncem více možností prověřených dodavatelů, abych klientům mohla nabídnout rozsáhlejší portfolio, v návaznosti na jejich finanční možnosti a rozdílný vkus. Standartně svým klientům posílám na výběr cca 3 možností od každého dodavatele, kteří si myslím, že budou pro ně konkrétně skvělí.

Cizí jazyk – komunikace i koordinace Pokud je Vaše svatba multi-kulturální, není pro mě problém v průběhu spolupráce komunikovat výhradně v angličtině, jsem na to zvyklá, většina svateb které organizuji jsou česko-zahraniční. V průběhu svatebního dne mohu moderovat a češtině, angličtině i francouzštině.

Design … zakládám si na tom, že se snažím designově propojit celou svatbu, tedy např. tiskoviny, květiny, dort, detaily na svatbě, různé doplňkové stoly apod. Vždy  designový návrh připravuji v návaznosti na styl snoubenců. Snažím se nabídnout něco “navíc”, tedy připravit svatbu propracovanou do posledního detailu, aby hosté byli nadšeni nejen tím co vidí, ale i tím co ochutnají a celkově měli ze svatby krásný zážitek, který si budou pamatovat.

15

Návrh úspor … vzhledem k mým zkušenostem ve svatebním oboru jsem schopná Vám navrhnout možnosti, jak nesnížit kvalitu svatby, ale najít alternativy, které mohou dopomoci ke snížení rozpočtu. Příklad – pokud očekáváte 60 hostů, bohatě stačí objednat raut pro 50. Pokud netrváte na servírovaném menu, proč rovnou nezačít rautem? Takových vychytávek je více a mohu Vám pomoci.

Flexibilita... Jsem ochotna se sejít v podstatě kdykoli. U mě, u Vás v kanceláři, u Vás doma, ve Vaší oblíbené kavárně, či na Skypu, přes den či ve večerních hodinách.  Snažím se vždy přizpůsobit Vám, Vašemu časovému rytmu i prioritám. Je pouze na Vás, kolik času a energie chcete věnovat přípravám. Jsem zvyklá na různé typy nevěst – vytížené podnikatelky, co se chtějí maximálně angažovat, maminky na mateřské dovolené a další. Každá nevěsta (či ženich) mají jinou představu o komunikaci a já se vždy maximálně přizpůsobím.

Profesionální kolegyně – nejsem na to sama, mám k sobě úžasnou a profesionální kolegyni Janu, která má s organizací svateb a eventů bohaté zkušenosti a mluví také plynně anglicky. Staráme se tedy o vás společně.0086

logo

Comments (2)

  1. Proč si najmout svatební agenturu? Pokud ano – jakou? – Lucie Holá

  2. Co je součástí služby "kompletní organizace svatby"? - Svatební agentura Lucie Holá